top of page

Ücret İade Politikası

​Ebeveynler, bebek ya da çocuğa özel olarak hazırlanmış uyku planının kendilerine gönderilmesinden önce, kendi istekleri ile danışmanlık hizmeti almaktan vazgeçerler ise ( 14 iş günü içinde geçerlidir) ücret iadesi yapılır lakin ebeveynler uyku planı kendilerine gönderildikten sonra herhangi bir sebepten dolayı hizmet almaktan vazgeçer ise, ücret iadesi yapılmaz. 14 iş günü sonunda, haklı bir sebeple iade istenir ve hizmet başlamadıysa, bu taraflar arasında karşılıklı görüşülebilir. uykurehberim.com bu görüşmede karar sahibidir ve hizmeti satın alan taraf bunu kabul etmiş olur. Danışmanlık hizmeti başladıktan sonra bebeğin/çocuğun sağlık sorunu yaşaması durumunda, uyku programına sağlık sorunu ortadan kalkana kadar ara verilir. Ebeveynlerin ara verilen programa devam etme hakkı saklı tutulur. Böyle bir durumda ücret iadesi yapılmaz. Danışman, danışmanlık hizmetini kendi iradesiyle sonlandırma hakkına sahiptir. Böyle bir durumda, danışmanlık hizmeti için verilen süre göz önünde bulundurularak danışana ücret iadesi yapılabilir. Bu hak tamamen danışmanın inisiyatifindedir ve danışanlar bunu hizmeti satın alırken kabul etmiş sayılır. İade durumunda, eğer hizmet 14 iş gün önce faturalandırılmış ise, KDV oranı hizmeti satın alan kişilere yansıtılır ve hizmeti satın alan kişi bunu kabul etmiş olur. uykurehberim.com bu eğitimin başarı ile sonuçlanacağına dair hiçbir garanti vermez. Eğitim tüm dünyada kabul gördüğü üzere sonucu net ve kesin olan bir olgu değildir. uykurehberim.com danışanlarından ” eğitim bedeli ” olarak ücret tahsis eder ancak ” eğitim sonucu net başarı ” olarak herhangi bir ücret tahsis etmemektedir. Danışanlardan alınan ücret tam olarak yapılan ön çalışmalar ve verilen eğitimin ücretidir. Danışanlar uyku eğitim paketlerinin hepsi dahil olmak üzere, bir eğitim ücreti ödediğini kabul eder ve net başarı beklentisinde olmazlar. Eğitimin başarısızlık ile sonuçlanması durumunda, danışman tarafından hizmetin verilmiş olması dolayısıyla eğitim ücreti iade olarak talep edilemez. Bu eğitimin başarısızlık ile devam edeceği anlamı kesinlikle taşımaz. Şuana kadar verilen eğitimlerimizin başarı oranı %85 ve üzerindedir.

Bilgi Toplama ve Bilgi Gizliliği

 

1 – Bilgilerinizi nasıl topluyoruz

www.uykurehberim.com şu durumlarda sizden bilgi toplar:(a) bir hesap/üyelik oluşturduğunuzda, (b) uygulama ve hizmetleri kullandığınızda, (c) hizmetlerimiz kapsamında bir satın alım yaptığınızda, (d) kullanıcı tarafından üretilen içerik oluşturduğunuzda, (e) hizmetlerimiz kapsamında reklam izlediğinizde, (f) haber bülteni almak için kaydolduğunuzda, (g) sosyal medya kanallarımızda ve diğer topluluk web sitelerimizde paylaşımda bulunduğunuzda veya onlara katkı sağladığınızda ya da iş başvurusunda bulunduğunuzda.

 

2 – Topladığımız bilgiler

www.uykurehberim.com aşağıda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere, sadece konuyla alakalı ve yeteri kadar bilgi toplar.

 

a) Bize sağladığınız bilgiler

İletişim bilgileri (isminiz, telefonunuz ve e-posta adresiniz gibi) Kullanıcı isminiz ve şifreniz Profil bilgileriniz (profil resminiz gibi)

 

b) Hizmetlerimizi kullandığınızda sizden otomatikman ve doğrudan aldığımız bilgiler

Eğitim sürecine başlamanız ve eğitim sürecinde devam eden ilerlemeniz ve faaliyetlerinizle ilgili bilgiler/vermiş olduğunuz belgeler

IP adresiniz ve cihaz tanımlayıcılarınız (cihaz kimliği, reklam kimliği, MAC adresi, IMEI gibi)

Cihazınızla ilgili bilgiler (cihazınızın ismi ve işletim sistemi, tarayıcı türü ve tercih ettiğiniz dil dahil tarayıcı bilgileri gibi)

Çerezler ve benzeri teknolojiler kullanarak topladığımız bilgiler

Genel coğrafi konum bilgileri

www.uykurehberim.com kullanıcı kimliği

 

3 – Bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz

Bilgileri öncelikli olarak size daha iyi bir uygulama deneyimi sunmak için kullanıyoruz fakat onları tek tek veya toplu halde şu amaçlara yönelik olarak da kullanmaktayız:

• Şunlar da dahil olmak üzere kuruluşumuzun faaliyetlerini sürdürmek ve uygulama deneyiminizi geliştirmek için:

Yaşınıza ve ikamet ettiğiniz ülkede geçerli olan kanunlara uygun Hizmetler sunmak, hizmetleri kullanımınızı takip etmek, böylece eğitim faaliyetleriniz hakkında daha fazla bilgi toplayıp tercihlerinizi ve eğilimlerinizi anlayarak deneyiminizi kişiselleştirmek, size göre uyarlanmış öneriler ve bildirimler sunmak ve genel olarak eğitim deneyiminizi geliştirmek.

Suça veya sahtekarlığa karşı korumak ya da güvenliği sağlamak

Teknik hataları veya servis hatalarını belirlemek ve düzeltmek

Yönetim, analiz, araştırma ve optimizasyon için kullanmak, istatistik derlemek

Tüm yasal ve düzenleyici gereklilikleri yerine getirmek ve Veri Koruma resmi kurumlarından veya kanun uygulayıcı makamlardan gelen tüm taleplere cevap vermek

Size destek sunmak, sizinle iletişim kurmak ve müşteri destek birimimiz aracılığıyla ilettiğiniz istek veya sorulara cevap vermek için kullanıyoruz.

• Şunlar dahil olmak üzere sizinle olan iletişimimizi kişiselleştirmek için:

Haber bültenlerine aboneliğinizi veya abonelik iptalinizi idare etmek

Önceden onayınızı alarak kampanya ya da pazarlama malzemeleri göndermek (daha sonra bu tür malzemeleri bir daha almamak için bu seçeneği iptal etme olanağı sağlayacağız)

İçeriği ve teklifleri kişiselleştirmek

Anlık bildirimler göndermek (bu özelliğe izin vermeyi seçerseniz)—ABD’de en az 13 (Avrupa’da en az 16) yaşında olan kullanıcılar için

Kişisel bilgilerinizi toplamak ve işlemek için (Sadece Avrupalı kullanıcılar için) yasal dayanağımız yukarıda açıklanmıştır.

• Normalde sizden sadece şu durumda kişisel bilgilerinizi toplarız:

Bilgi toplanmasına onay verdiğiniz takdirde

Sizinle olan bir sözleşmemizi yerine getirmek ve size müşteri hizmetleri, teknik hata veya servis hatası belirleme ve sahtekarlık önleme gibi Hizmetler sağlamak için kişisel bilgileriniz gerektiğinde

Bilgilerinizi işlemek meşru çıkarlarımıza hizmet ettiğinde (reklam ve pazarlama kampanyaları sunduğumuzda ve bunların etkililiğini ölçerken, uygulama faaliyetlerinizi analiz ederken, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi iyileştirirken, korurken) ve sizin haklarınızın bu çıkarların önüne geçmediği durumlarda veya sizden kişisel bilgi toplama konusunda yasal bir zorunluluğumuz olduğunda

4 – Bilgilerinizi nasıl elimizde tutuyoruz

www.uykurehberim.com , uygulamamızı veya hizmetlerimizi kullandığınız sürece ve bu Gizlilik Politikası’nda tanımlanan amaçları yerine getirmek için gereken süre boyunca, ikamet ettiğiniz ülkede geçerli olan yasalara uygun olarak bilgilerinizi tutar, kullanır ve muhafaza eder. Ayrıca, anlaşmazlıkları çözmek ya da düzenleyici kurumların veya polisin taleplerini yerine getirmek amacıyla bilgileri daha uzun bir süre tutmamız gerekebileceğini belirtmek isteriz. Böyle bir durumda, toplanan bilgiler talep kapatılıncaya kadar kullanılır ve muhafaza edilir.

 

5 – Bilgilerinizi nasıl paylaşıyoruz

Üçüncü taraflarla

Yönetim, analiz, optimizasyon, reklam, ödül teslimatı, pazarlama yardımı, müşteri hizmeti ve veri analizi gibi, belli amaçlar için bilgilerinize sınırlı erişimi olan üçüncü taraf hizmetlerini kullanmaktayız. Bu üçüncü şahıs hizmetleri, bize faaliyetlerimiz konusunda yardımcı olmaktadır.

Bu tür üçüncü tarafların, bilgilerinizi sadece belirlenen amaçlara yönelik olarak kullanma hakkı vardır.

 

 

Hizmetlerimizi kullanırken Facebook’ta veya diğer üçüncü taraf sosyal ağ sitelerinde “Paylaş” veya “Beğen” gibi sosyal paylaşım özelliklerini kullanmayı seçerseniz kişisel ve kişisel olmayan bilgiler bu tür üçüncü şahıs sosyal ağlardan toplanabilir veya bu ağlarla paylaşılabilir. Bu üçüncü tarafların bilgi toplama yöntemleriyle ilgili daha çok bilgi almak için onlara ait politikalara göz atmalısınız.

Yetkililerle

İyi niyetimizle yasa dışı olduğuna kanaat getirdiğimiz faaliyetleri kanun uygulayıcı makamlara bildirme hakkını saklı tutarız. Hem yasa dışı faaliyetlere, Hizmetlerle ilgili şüphe duyulan bir istismara veya izinsiz kullanıma karşı hem de diğer kişilerin varlıklarını korumak ve güvenliğini sağlamak amacıyla araştırma veya yasal işlem başlatırız. Ayrıca bilgileriniz, fiili veya muhtemel zararlı bir davranışla ilişkilendirilirse bu bilgileri dünya çapında kanun veya mahkeme kararı uyarınca ifşa edebiliriz.

Bu durumda, geçerli yerel kanunlar ile mahkeme emrinin tabiatının yanı sıra bilgilerinizin meşruluğunu ve orantılılığını da dikkate alırız.

 

6 – Kişisel bilgilerinizin güvenliği ve gizliliği

Hizmetler yoluyla toplanan kişisel bilgilerin korunmasını, bunlara izinsiz erişimin önlenmesini, veri güvenliğinin sürdürülmesini ve kişisel bilgilerin uygun biçimde kullanılmasını sağlamak için güvenlik tedbirleri uyguluyoruz.

Kişisel bilgilerinizi kayba, yanlış kullanıma, izinsiz paylaşıma, değiştirilmeye ve hasara karşı korumak amacıyla makul ölçüde önlem alıyoruz ve ilgili üçüncü tarafları önlem almakla mükellef tutuyoruz. Ancak internet veya herhangi bir kablosuz ağ üzerinden yapılan aktarımların asla %100 güvenli olamayacağını unutmayınız. Dolayısıyla bilgilerinizi korumak için elimizden geleni yapsak da bilgilerinizin güvenliğiyle ilgili teminat veremeyiz ve bizim kontrolümüzde olan bilgilerin maruz kalabileceği izinsiz erişim ve kullanımdan hiçbir sorumluluk kabul etmeyiz.

Kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgilerinizi işlerken üçüncü taraflardan destek aldığımızda işbu Gizlilik Politikası’na uymalarını veya farklı bir şekilde kişisel bilgilerinizi (kredi kartı bilgileri dahil) korumalarını sağlamak amacıyla makul ölçüde önlem alıyoruz.

Hizmetlerimizde, kredi kartı bilgileriniz de dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizi içeren bir güvenlik ihlali olduğu takdirde bu tür bir bilgi ihlalinin bildirilmesine yönelik yerel yönetmelikler uyarınca derhal size haber vereceğiz ve böylesi bir ihlali düzeltmek için ticari açıdan makul adımlar atacağız.

Kişisel Bilgilerinizin tarafımızca ya da üçüncü taraflarca uygunsuz olarak kullanıldığını düşünüyorsanız hemen bizimle şu e-posta adresi üzerinden iletişime geçin: uykurehberim@gmail.com

 

7 – Çocuklar

Ebeveynlerin çocuklarını gizlilik ve internette bilgi kullanımı konusunda yönlendirmelerini öneririz. Çocuklar, asla ebeveynlerinden izin almadan isimlerini, adreslerini, telefon numaralarını veya herhangi bir kişisel bilgiyi paylaşmamalıdır.

İkamet edilen ülkede daha katı bir yönetmelik geçerli olmadığı sürece, 13 yaşın altındaki kullanıcıları çocuk olarak kabul ederiz. Avrupa Birliği ülkelerinde, ikamet edilen ülkenin veri koruma tüzüğünde başka bir yaş belirtilmediği sürece 16 yaşından küçük kullanıcılar çocuk sayılmaktadır.

Herhangi bir Hizmetimizin, ikamet edilen ülkenin yaş sınırı altındaki kullanıcılara yöneltildiği kanaatine varırsak bu kullanıcıların Hizmetleri kullanmasını veya bilgi sağlamasını engelleyebilir ve/veya aşağıda daha ayrıntılı biçimde açıkladığımız üzere bu kullanıcılardan toplanan bilgilere sınır getirebiliriz.

İkamet ettiği ülkede şart koşulan minimum rüşt yaşına ulaşmamış olan kullanıcılar, www.uykurehberim.com sayfasına hiçbir kişisel bilgi göndermemelidir.

 

9 – Haklarınız

Bize sunduğunuz tüm bilgilerin gerçek, doğru ve size ait bilgiler olup başka bir kişiye ait olmadığını beyan ve taahhüt edersiniz.

Dilediğiniz zaman haklarınızı kullanarak www.uykurehberim.com , bilgilerinize erişim vermesini, bilgilerinizi düzeltmesini veya silmesini talep edebilirsiniz. Yerel yönetmelikleriniz uyarınca, Avrupalı bir kullanıcıysanız kişisel bilgilerinizin işlenmesine sınırlama getirilmesini isteyebilir, bilgilerinizin işlenmesine itiraz edebilir veya veri taşınabilirliğiyle ilgili haklarınızı kullanabilirsiniz.

Bilgilerinizin diğer üçüncü taraflar (veri ortaklarımız) tarafından denetlenebileceğine dikkatinizi çekeriz. Bizimle bu form vasıtasıyla temasa geçerek kişisel bilgilerinizin üçüncü şahıslarla paylaşımıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilir veya herhangi bir nedenden ötürü bu tür bir paylaşımı kabul etmediğinizi bildirebilirsiniz.

Bizden doğrudan pazarlama iletileri almaya önceden onay verdiyseniz veya haber bültenlerimize abone olduysanız size gönderdiğimiz her ileti veya haber bülteninde bulunan bağlantıya tıklayarak abonelikten çıkabilirsiniz.

Çerez veya diğer izleme teknolojilerinin kullanımını reddetmek isterseniz lütfen web sitelerimizdeki Çerez Politikası’nı okuyun.

Uygulama işlevlerinin, Hizmetlerin ve özelliklerin eylemlerinizden etkilenebileceğine dikkatinizi çekeriz. Bazı bilgileriniz ve bunların işlenmesi www.uykurehberim.com Hizmetleri sunması açısından mecburidir.

Eylemleriniz, www.uykurehberim.com Hizmetleri sunmaya son vermek zorunda kalmasına yol açabilir. Aşağıdaki koşulların zemin bulması halinde uygulama sıfırlanır:

Bu mecburi bilgilerin değiştirilmesini isterseniz uygulama hizmetlerini size sunamayabiliriz.

www.uykurehberim.com için mecburi olan bilgilerin işlenmesini sınırlamak ister veya bu tür bir bilgi işlenmesine itiraz ederseniz (bu durumda size uygulama Hizmetlerini sunamayabiliriz).

Onayınızı geri çeker veya bilgilerinizin silinmesini isterseniz.

Onayınızı geri çeker veya bilgilerinizin silinmesini isterseniz bilgilerinizi kullanmaya veya işlemeye son veririz fakat düzenleyici kurumların ve polisin taleplerine cevap vermek için onları muhafaza ederiz. Ayrıca kişisel bilgiler içeren bir arşivi, bu bilgilerin silinmesi halinde verilerimizin bütünlüğünün bozulmasını engellemek için ticari açıdan uygun bir süre tutma hakkını ve böylesi bilginin anonim bir türevini tutma hakkını saklı tutuyoruz.

13 yaşından (veya yasalar uyarınca belirtilen başka bir yaştan) küçük bir çocuğun ebeveyniyseniz ve çocuğunuzun bize bilgi sağlamış olduğunu düşünüyorsanız bilgileri sistemimizden silmemiz için lütfen uykurehberim@gmail.com adresinsen bizimle iletişime geçin.

Bilgilerinizin gizliliğini korumak için, kimliğinizi doğru tespit etmemiz gerekmektedir. Bu nedenle lütfen bize kimliğinizi ispat etmek için bir resmi belgenin kopyasını temin edin. Bu kopya, talebinizin alınıp kapanmasından itibaren iki ay içinde güvenli bir biçimde imha edilecektir.

Ekibimiz talebinizle ilgilenecek ve talebiniz ek inceleme gerektirmediği takdirde size bir ay içinde geri dönecek. Ek inceleme gerekmesi halinde bu durumdan bilhassa haberdar edileceksiniz.

 

Avrupalı kullanıcılarımıza Avrupa Veri Koruma Denetmeni’ne bir şikayette bulunma hakkına sahip olduklarını hatırlatmak isteriz.

10 – Üçüncü taraf hizmetleri

Hizmetlerimiz, bizim kontrolümüz haricinde dış sitelere bağlanabilirler. İşbu Gizlilik Politikası, sadece Hizmetlerimizde topladığımız kişisel bilgileri ve kişisel olmayan bilgileri nasıl kullandığımızı içerir. Herhangi bir dış bağlantıya erişerek bu sitelerin gizlilik politikalarını kabul etmiş oluyorsunuz. Dış sitelerin sizin kişisel bilgilerinizi toplama, kullanma ve paylaşma politikaları farklı olabilir. Bu tür üçüncü tarafların gizlilik uygulamalarını kontrol edemeyiz ve bu uygulamaların sorumluluğu bize ait değildir.

Bu yüzden tüm üçüncü taraf hizmetlerinin gizlilik politikalarını gözden geçirmeniz tavsiye edilmektedir. Alttaki bölümde yer alan hiçbir şeyi sınırlamaksızın hiçbir dış hizmetin faaliyetleri, faaliyetsizlikleri veya politikaları için sorumluluk bize ait değildir.

 

11 – Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler

İşbu Gizlilik Politikası’nı her an değiştirme hakkımız saklıdır. İşbu Gizlilik Politikası’nda önemli değişiklikler yaptığımız takdirde bu politika, web sitelerimizin ve uygulamalarımızın “Gizlilik” bölümünde, değişikliğin yapıldığı tarih sayfanın üstünde belirtilerek yeniden yayınlanacaktır. Dolayısıyla Gizlilik Politikası’na düzenli olarak göz atarak bu Gizlilik Politikası’nda yapılan değişikliklerden haberdar olabilirsiniz. Bu tür bir değişiklik yapıldıktan sonra Hizmetleri kullanmaya devam etmeniz bu tür değişiklikleri kabul ettiğinizi belirtir. Bu değişiklikleri kabul etmiyorsanız Hizmetleri kullanmayabilir veya bize makul bir mesaj göndererek kullanmaktan vazgeçebilirsiniz. Yapılan son değişikliklerle ilgili daha çok bilgi almak istiyorsanız lütfen konu başlığına “Değişikliklerle İlgili Bilgi” yazarak talebinizi uykurehberim@gmail.com adresine gönderin.

 

12 – Yasal Uyarı

Hizmetlerimiz, olduğu gibi işlemektedir ve Hizmetlerimizin her zaman erişime açık olacağını veya kesintisiz ve hatasız işleyeceğini beyan ya da taahhüt etmeyiz. Hizmetlere erişiminizle ilgili olarak veya kontrolümüz dışındaki konularda sorumluluk bize ait değildir. Bu Gizlilik Politikası, ikamet ettiğiniz ülkenin yasalarına tabidir. Hizmetlerin kullanımından doğan herhangi bir anlaşmazlık ikamet ettiğiniz ülkenin yetkili mahkemelerine aksedilecektir.

bottom of page