top of page

Hakkımda

hazır_edited.png

Ben Gözde Yıldız. 1990 yılında  Samsun’da doğdum. Babamın memuriyet hayatı boyunca orda yaşadık. 2004-2008 yılları arasında Samsun On dokuz Mayıs Anadolu Lisesini bitirdim. 2008-2012 yılları arasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Maliye bölümünü okudum. Bankacılık, finans, muhasebe ,borsa,yatırım sektöründe çalıştım.2015 yılında evlendim.

ilk kızım Elizya ’nın doğumuyla beraber çocuk gelişimi alanında uzmanlaşmak istedim. İkinci üniversite olarak İstanbul Üniversitesi Çoçuk gelişimi lisans bölümünü bitirdim. .ikinci kızım Işılay’ın  doğumuyla beraber de uyku eğitmeni olmaya karar verdim. Bu alanda gerekli sertifika ve eğitimlerimi  tamamladım. İstanbul Gedik Üniversitesinden masal terapistliği ve oyun terapistliği eğitimlerimi aldım. Uyku danışmanlığı alanında profosyonelleştikçe psikoloji odaklı eğitimler üstüne ekledim. Çünkü uyku eğitimi vermek deme sadece bebeği uyutmak demek değil, stres sürecini iyi bir şekilde yönetmek için yeri geldiğinde aile sorunlarına kadar inebilmekti. Son olarak da aile danışmanlığı eğitimlerimi tamamladım. Psikoloji odaklı uyku eğitimlerimi uygularken geri kalan zamanlarımızda aile konularına ve bebeğimizin gelişimine değinebiliyoruz.

 

Şuan ise 2020 yılından beri kurmuş olduğum uykurehberim adını verdiğim şirketimde çocuk gelişim uzmanı / uyku eğitmeni olarak hizmet veriyorum. Uyku eğitimlerimi online olarak yürütüyorum. Psikolojik odaklı bu eğitimlerimizde kesinlikle anne ile bebek arasındaki bağa zarar vermiyoruz.

 

 

2020 yılından beri 2 bin üzerinde bebekle çalıştım. Binlerce aile ve bebeği huzurlu uykularına kavuşturdum. Başarılarımdaki en büyük motivasyonum aldığım geri dönüşlerim...

 (Not: Sertifikamı birebir sektörümüzdeki kopyalamalar sebebiyle çalıştığım ailelerin talebi üzerine göndermekteyim. )

bottom of page